  • Mfr # TFP001CP12X051CH
  • Zoro # G004445897
Width
12"
Color
Ocean Swell
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X051CH
Width
12"
Height
51"