  • Mfr # TFP001CP15X055CH
  • Zoro # G804458943
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X055CH
Width
15"
Height
55"