  • Mfr # TFP001CP15X078CH
  • Zoro # G404461534
Width
15"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X078CH
Width
15"
Height
78"