  • Mfr # TFP001CP18X041CH
  • Zoro # G504461793
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X041CH
Width
18"
Height
41"