  • Mfr # TFP001CP18X055CH
  • Zoro # G204458369
Width
18"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X055CH
Width
18"
Height
55"