  • Mfr # TFP001CP18X048MR
  • Zoro # G304453882
Width
18"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X048MR
Width
18"
Height
48"