  • Mfr # TFP001CP18X032PT
  • Zoro # G104456076
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X032PT
Width
18"
Height
32"