  • Mfr # TFP001CP12X040TB
  • Zoro # G104439055
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X040TB
Width
12"
Height
40"