  • Mfr # TFP001CP12X055TB
  • Zoro # G304448987
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X055TB
Width
12"
Height
55"