  • Mfr # TFP001CP15X034TB
  • Zoro # G004458361
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X034TB
Width
15"
Height
34"