  • Mfr # TFP001CP18X051TB
  • Zoro # G404455960
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP18X051TB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
51"