  • Mfr # TFP001CP18X058TB
  • Zoro # G304460460
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X058TB
Width
18"
Height
58"