  • Mfr # TFP001CP12X037SG
  • Zoro # G504450261
Width
12"
Color
Seaglass
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X037SG
Width
12"
Height
37"