  • Mfr # TFP001CP12X032SM
  • Zoro # G104446169
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X032SM
Width
12"
Height
32"