  • Mfr # TFP001CP12X048SM
  • Zoro # G804444366
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X048SM
Width
12"
Height
48"