  • Mfr # TFP001CP12X040HB
  • Zoro # G904451738
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X040HB
Width
12"
Height
40"