  • Mfr # TFP001CP15X047HB
  • Zoro # G804454426
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X047HB
Width
15"
Height
47"