  • Mfr # TFP001CP15X052HB
  • Zoro # G004457524
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X052HB
Width
15"
Height
52"