  • Mfr # TFP001CP15X069HB
  • Zoro # G304455961
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X069HB
Width
15"
Height
69"