  • Mfr # TFP001CP18X056HB
  • Zoro # G504459189
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X056HB
Width
18"
Height
56"