  • Mfr # TFP001CP12X029OB
  • Zoro # G104444271
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP12X029OB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
29"