  • Mfr # TFP001CP15X029OB
  • Zoro # G504455518
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X029OB
Width
15"
Height
29"