  • Mfr # TFP001CP12X033FG
  • Zoro # G804447299
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X033FG
Width
12"
Height
33"