  • Mfr # TFP001CP12X057FG
  • Zoro # G804450343
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X057FG
Width
12"
Height
57"