  • Mfr # TFP001CP15X040FG
  • Zoro # G604462249
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X040FG
Width
15"
Height
40"