  • Mfr # TFP001CP15X060FG
  • Zoro # G104462381
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X060FG
Width
15"
Height
60"