  • Mfr # TFP001CP15X078FG
  • Zoro # G104461476
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X078FG
Width
15"
Height
78"