  • Mfr # TFP001CP18X058FG
  • Zoro # G804459964
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X058FG
Width
18"
Height
58"