  • Mfr # TFP001CP18X067FG
  • Zoro # G904454289
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X067FG
Width
18"
Height
67"