  • Mfr # TFP001CP12X052TG
  • Zoro # G204447257
Width
12"
Color
Track Green
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X052TG
Width
12"
Height
52"