  • Mfr # TFP001CP12X075TG
  • Zoro # G504460871
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP12X075TG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
75"