  • Mfr # TFP001CP15X060TG
  • Zoro # G604462751
Width
15"
Color
Track Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X060TG
Width
15"
Height
60"