  • Mfr # TFP001CP15X061TG
  • Zoro # G404451597
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP15X061TG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
61"