  • Mfr # TFP001CP18X026TG
  • Zoro # G104452535
Width
18"
Color
Track Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X026TG
Width
18"
Height
26"