  • Mfr # TFP001CP18X031TG
  • Zoro # G504455839
Width
18"
Color
Track Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X031TG
Width
18"
Height
31"