  • Mfr # TFP001CP18X055TG
  • Zoro # G704458654
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP18X055TG
Width
18"
Height
55"