  • Mfr # TFP001CP18X061TG
  • Zoro # G704462736
Width
18"
Color
Track Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X061TG
Width
18"
Height
61"