  • Mfr # TFP001CP18X061TU
  • Zoro # G404462609
Width
18"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X061TU
Width
18"
Height
61"