  • Mfr # TFP001CP12X065UN
  • Zoro # G404455083
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Unfinished
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001CP12X065UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
65"