  • Mfr # TFP001CP18X032UN
  • Zoro # G204456471
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X032UN
Width
18"
Height
32"