  • Mfr # TFP001CP12X027HG
  • Zoro # G504443065
Width
12"
Color
Viridian Green
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X027HG
Width
12"
Height
27"