  • Mfr # TFP001CP12X047HG
  • Zoro # G304443128
Width
12"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP12X047HG
Width
12"
Height
47"