  • Mfr # TFP001CP12X052HG
  • Zoro # G404446210
Width
12"
Color
Viridian Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X052HG
Width
12"
Height
52"