  • Mfr # TFP001CP12X077HG
  • Zoro # G404462098
Width
12"
Color
Viridian Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X077HG
Width
12"
Height
77"