  • Mfr # TFP001CP15X033HG
  • Zoro # G304457750
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP15X033HG
Width
15"
Height
33"