  • Mfr # TFP001CP18X067HG
  • Zoro # G704454236
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CP18X067HG
Width
18"
Height
67"