  • Mfr # TFP001CP12X075WH
  • Zoro # G304460934
Width
12"
Color
White
True Fit
Shutter Design
Cedar Park
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CP12X075WH
Width
12"
Height
75"