  • Mfr # TFP001CP15X045WH
  • Zoro # G804453573
Width
15"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X045WH
Width
15"
Height
45"