  • Mfr # TFP001CP15X065WH
  • Zoro # G904453978
Width
15"
Color
White
Cedar Park
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP15X065WH
Width
15"
Height
65"