  • Mfr # TFP001CP18X027WH
  • Zoro # G604453407
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CP18X027WH
Width
18"
Height
27"